۱۳۹۰ آذر ۲۸, دوشنبه

آموزش رقص دو نفره در آرایشگاه های ایران

  افزایش روز افزون آرایشگاه‌ها و تبلیغات گسترده‌ای که برخی از صاحبان آنها برای جذب مشتری انجام می‌دهند باعث شده برخی از این آرایشگاه‌ها به کارهای جالب و قابل تاملی در خصوص جذب مشتری دست بزنند.
تا مدت‌های مدیدی بهترین تبلیغات آرایشگاه‌ها بر محور فالگیران حرفه ای می‌چرخید که لحظاتی شاد و خوب را برای مشتریان رقم می‌زدند و اسرار آنچنانی از زندگی‌شان در اختیار مشتریان قرار می‌دادند که باعث جذب آنها به آرایشگاه و حضور مداوم آنها در آرایشگاه می‌شد.
یکی از آرایشگاه تهران که در بروشور تبلیغاتی خود زده است:« مژده به عروس خانم‌ها (لحظاتی شاد با حرکات موزون)»
درباره این آیتم می‌گوید: چون در تراکت تبلیغاتی نمی‌توانیم همه چیز را بنویسیم، بنابراین نتوانستیم توضیحات کاملی در خصوص این بسته پیشنهادی بدهیم.
ما یک کلاس رقص 2 نفره برای عروس خانم و آقای داماد برگزار می‌کنیم که در این کلاس یک رقص ایرانی و یک رقص خارجی آموزش داده می‌شود.
وی می‌افزاید: هزینه این کلاس تقریبا حدود 250 هزار تومان است و تنها در روزهای جمعه اقدام به برگزاری این کلاس آموزشی در آرایشگاه می‌کنیم. البته مربی آموزش ما خانم است!
همچنین برخی از آرایشگاه‌ها اقدام به برگزاری شوی لباس اسپرت و مجلسی زنانه می‌کنند و برخی آتلیه دارند یکی از صاحبان این آرایشگاه‌ها به سه نسل می‌گوید:
تمام لباس‌ها سفارشی از ترکیه وارد می‌شود و شوی لباس ما نیز بصورت دائم و مستمر مملو از به روز ترین لباس‌های اروپایی است؛ اگر برای نامزدی و یا حنابندان و پای تختی لباس بخواهید می توانید سری به کلکسیون ما بزنید.
همچنین در خصوص آتلیه می‌گوید:
ما با چند عکاس حرفه‌ای کار می‌کنیم و به شما هم پیشنهاد می‌دهیم که حتما آلبوم ما را ببینید بنظرم اگر سری به آرایشگاه ما بزنید یک پکیج کامل را می‌توانید برای عروسی استفاده کنید.
این سبک تبلیغاتی در حالی بشدت در آرایشگاه ها دیده می‌شود که برخی از آرایشگاه‌ها برای جذب مشتری شیوه‌های جالب تری را در پیش می‌گیرند.
یکی دیگر از آرایشگاه‌ها در خصوص قیمت میک آپ عروس می‌گوید:
هزینه پایه‌ای که آرایشگر دریافت می‌کند 700 هزار تومان است اما من خودم معتقدم باید با جوانان راه آمد، بنابراین اگر واقعا عروس و دامادی اینجا بیایند که استطاعت مالی نداشته باشند ما تا دو سوم کمتر هم از آنها می‌گیریم و این موضوع را به آرایشگرم هم گفته‌ام و او قبول کرده است.

منبع:bornanews.ir

هیچ نظری موجود نیست: