۱۳۸۷ مرداد ۲۲, سه‌شنبه

گران قیمت ترین بازیگر زن هالیوود«كامرون دیاز» با دستمزدی بالغ بر 50 میلیون دلار برای دوبله انیمیشن «شرك 4»، لقب گران‌قیمت‌ترین بازیگر زن هالیوود را به خود اختصاص داد.
مجله آمریكایی فوربس با انتشار فهرستی جدید، گران‌قیمت‌ترین بازیگران زن هالیوود را معرفی كرد.

در این فهرست كه شامل اسامی ده بازیگر می‌شود، كامرون با 50 میلیون دلار دستمزد، صدرنشین است.

بنا به گزارش فوربس، مجموع بیشترین دستمزدهای این ده بازیگر از یكم ژوئن سال 2007 تا یكم ژوئن سال 2008، بیش از 244 میلیون و 500 هزار دلار بوده است.

«دیاز» بیشترین دستمزد خود را برای صحبت به جای نقش پرنس فیونا در فیلم «شرك 4» محصول كمپانی «دریم وركس»، دریافت كرده است.

این بازیگر هالیوودی همچنین برای بازی در فیلم كمدی «در وگاس چه می‌گذرد» و فیلم اقتباسی «نگهبان خواهرم» دستمزد بالایی داشته است.

بنابراین گزارش، در این فهرست پس از «دیاز»، نام «كایرا نایتلی»، بازیگر انگلیسی الاصل هالیوود با دستمزد 32 میلیون دلار برای فیلم‌هایی چون «دزدان دریایی كارائیب» قرار گرفته است.

همچنین «جنیفر آنیستون» با دستمزد 27 میلیون دلار برای فیلم «مارلی و من» در جایگاه سوم و «ریس ویتراسپون» و «گوئینت پالترو» با دستمزد 25 میلیون دلار به طور مشترك در جایگاه چهارم قرار گرفته‌اند.

به گزارش فوربس، از دیگر بازیگر برجسته این فهرست می‌توان به «جودی فاستر»، «سارا جسیكا پاركر»، «مریل استریپ»،‌ «امی آدامز» و «آنجلینا جولی» اشاره كرد.

كمی پیش مجله فوربس در گزارشی اسامی گران‌قیمت‌ترین بازیگران مرد هالیوود را نیز منتشر كرده بود كه «ویل اسمیت» با دستمزد 80 میلیون دلار، «جانی دپ» با دستمزد 72 میلیون دلار و «ادی مورفی» با دستمزد 55 میلیون دلار به‌عنوان گران‌قیمت‌ترین بازیگران مرد هالیوود معرفی شدند.

منبع : خبرگزاری فارس

هیچ نظری موجود نیست: