۱۳۹۰ شهریور ۲۸, دوشنبه

مازراتی جدید از چوب، چرم و رگه‌های طلا !همکاری "مازراتی" و "فندی" برای تولید یک خودروی " مازراتی گرند کابریو" ی تازه، به خلق خودروی فوق‌العاده‌ای انجامیده که توسط پوششی سه لایه از رنگ و رگه‌های طلا پوشیده شده و در بخش‌های داخلی آن از چوب و چرم استفاده شده است.
مازراتی "گرند کابریو Fendi " که می‌توان آنرا شاهکار طراحی و فناوری دانست، توسط "سیلویا ونتورینی فندی" طراحی شده، وحاصل همکاری دو گروه شناخته‌شده و قدیمی ایتالیایی است.
این خودرو که در دفتر مرکزی تاریخی مازراتی مراحل طراحی و اجرای آن انجام شده و به رنگ اختصاصی خاکستری تیره است، از سه لایه رنگ پوشیده شده و سطح آن به کمک ذرات طلا و رگه‌هایی طلایی تزئین شده است.
برای ساخت بخش‌های داخلی خودرو مانند داشبورد آن از چوب استفاده شده و از روی درها تا بخش‌هایی از دنده و ترمزها گرفته تا دوخت روی بخش‌هایی از صندلی‌ها، همه جا می‌توان رنگ زرد شناخته‌شده فندی را مشاهده کرد.
علامت تجاری این گروه نه‌تنها روی پوشش صندلی‌ها به چشم می‌خورد، بلکه در مرکز چرخ‌های 20 اینچی خودرو و قسمت جلوی این مازراتی نیز دیده می‌شود.
برای پوشش بخش‌های داخلی از چرم استفاده شده و به تعداد محدودی لوازم مورد نیاز سفر در نظر گرفته شده است.
برای این خودرو که بسیاری از بخش‌های آن دست‌ساز است، موتور V8 و 4.7 لیتری پیش‌بینی شده که قدرت را به کمک جعبه‌دنده اتوماتیک به چرخ‌ها انتقال خواهد داد.
مشخصات بیشتری از این خودرو اعلام نشده، اما بزودی میتوان شاهدرونمایی از این مازراتی جدید در نمایشگاه خودروی فرانکفورت بود.

منبع:
آتوبلاگ

هیچ نظری موجود نیست: