۱۳۸۹ اسفند ۲۰, جمعه

احتمال سفر جرج کلونی به ایران !


جرج کلونی بازیگر مشهور سینمای هالیوود در تازه ترین مصاحبه خود گفته است که احتمالا به ایران سفر می کند .

نشریه زندگی ایده‌آل از طریق یکی از روزنامه‌نگاران ایرانی مقیم ایتالیا سوالاتی اختصاصی از جرج کلونی درباره ایران پرسیده است .
جرج کلونی در پاسخ به سوالی که گویا قرار بوده به ایران سفر کنید ؟ می‌گوید :بله دوبار تصمیم به این سفر گرفته شد و یک بار حتی برای آن برنامه ریزی کردیم . به من دو پیشنهاد در مورد ساختن فیلمهایی که داستان آنها در خاورمیانه اتفاق می افتد شده است .یکی از آنها یک پروژه عظیم است وچون تاریخ آن مربوط به ۳۰سال قبل است احتیاج به وسائل زیادی دارد . فعلا این پروژه ها متوقف شده است اما قطعا در آینده به آنها به صورت جدی فکر خواهم کرد .

/اظهار نظر جرج کلونی درباره سینمای ایران/

کلونی در پاسخ به سوالی که پس شاهد حضور شما درایران خواهیم بود ؟می گوید : امیدوارم.

جرج کلونی چند سال پیش در اظهار نظری درباره سینمای ایران گفته بود به سینمای ایران بسیار احترام می‌گذارد و ادامه داد این بزرگترین هنر ایرانیها است که با رعایت قوانین شرعی و عرفی خود فیلم می‌سازند و ما که در فرهنگی دیگر زندگی می‌کنیم از فیلم خوشمان می‌آید، برایمان باورپذیر است و لذت هم می‌بریم.

/جرج کلونی رونق دهنده توریسم /

فیلم جدید «جورج كلونی» گردشگران بیشتری را جذب «ایتالیا» ‌كرده است.
به گزارش پارس توریسم ، در شرایطی كه فیلم جدید «جورج كلونی»، چهره‌ مشهور سینمای جهان، با عنوان «آمریکایی» در گیشه بسیار موفق بوده است، مسوولان صنعت گردشگری كشور «ایتالیا» اعلام كرده‌اند كه این فیلم كه بخش قابل توجهی از آن در این كشور فیلمبرداری شده، گردشگران بیشتری را جذب ایتالیا ‌كرده است.
به گزارش یورو توربونیوز، بخش‌هایی از فیلم «آمریكایی» در شهر كوچك «آبروتزو» در منطقه‌ای كوهستانی در نزدیكی «رم» فیلمبرداری شده و مسوولان این شهر اعلام كرده‌اند كه حتا قبل از اكران فیلم نیز، سیل گردشگران به «آبروتزو» سرازیر شد.
منبع : پارس توریسم

هیچ نظری موجود نیست: