۱۳۹۱ مرداد ۲۴, سه‌شنبه

تصاویـری از کارخـانه خـودروسازی هیـونـدای


 تصاویـری از کارخـانه خـودروسازی هیـونـدای

هیوندای به مجموعه‌ای از کارخانجات و سازمان‌های مرتبط با آن اطلاق می‌شود که توسط چونگ جو-یونگ از کره جنوبی بنا شده‌ است. نخستین کمپانی هیوندای (HMC یا Hyundai Motor Company) در سال 1964 میلادی بعنوان یک کمپانی ساختمانی بنا‌ شد و با شروع دگرگونی و گسترش در دیگر زمینه های صنعتی، در نهایت مجموعهٔ هیوندای تبدیل به بزرگترین کمپانی زنجیره‌ای کرهٔ جنوبی شد. معروف‌ترین سازمان هیوندای کمپانی هیوندای موتور است که چهارمین تولیدکننده بزرگ خودرو در دنیا می‌باشد. صنایع سنگین هیوندای بزرگ‌ترین تولیدکننده کشتی در دنیا نیز می‌باشد.

هیوندای موتور که نام بخشی از گروه هیوندای کیا خودرو است، بزرگترین شرکت خودروسازی دنیا از لحاظ سود، چهارمین شرکت خودروسازی دنیا از لحاظ تعداد فروش و نخستین خودروساز دنیا از لحاظ سرعت رشد است. این شرکت در سال ۱۹۶۷ تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت در شهر سئول کره جنوبی است؛ کارکنان این شرکت حدود ۷۵۰۰۰ نفر است. محصولات این شرکت از طریق ۶۰۰۰ نمایندگی و نمایشگاه به ۱۹۳ کشور دنیا صادر میگردد. کلمه هیوندای در زبان کره ای از دو کلمه هیون و دای تشکیل شده و به معنای مدرنیته و تازگی است.

نماد این شرکت برگرفته از حالت کج حرف "H" (با فونت خاص و بیضی مانند) است که درون آن یادآور مارك هیوندای می باشد. همچنین می توان آن را به نوعی سمبلی از هدف كارخانه برای پیشرفت نامید. بدین صورت كه بیضی نمادی از گسترش و افق جهانی است و حرف "H" مورب نمادی از 2 انسان (یعنی كارخانه و مشتری) كه دست مشاركت داده اند.

تصاویر این ایمیل مروری دارد بر گوشه هایی از محیط کارخانه، خطوط تولید، ساخت بدنه، خطوط مونتاژ، خطوط تولید موتور و ... که امید است مورد توجه شما دوستان پرشین استار قرار گیرد. لطفا تا باز شدن كامل عكسها شكیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکسها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture و یا Reload Image را انتخاب كنید

هیچ نظری موجود نیست: