۱۳۹۱ اسفند ۱۰, پنجشنبه

خلاقانه‌ترین چادرهای مسافرتی

چادرهای مسافرتی یکی از مواردی است که بهتر است در هر سفر خارج شهری آن را به همراه داشته باشیم. این چادرها باعث می شود تا حداقل سقفی بالای سر شما باشد.
گشت و گذار در طبیعت و استراحت در میان درختان بزرگ و یا روی سواحل شنی نیاز به یک سرپناه دارد تا در صورت نیاز از آن استفاده کنیم. چادرهای مسافرتی بهترین گزینه به عنوان سرپناه هستند. این چادرهای معمولا شکلی یکسان دارند اما برخی از آن ها با هوشیاری طراحانشان بسیار متفاوت و خلاقانه طراحی شده اند. 
 
چادر خورشیدی 
 
 
 
طرح چادرهای خورشیدی برای اولین بار چندین سال پیش ارائه شده است اما بهترین طرحی که تا به حال ارائه شده است مدل "چادرنارنجی" از شرکت "Telecom" است. این چادر آخرین تکنولوژی ها را در دل خود دارد و با سیستم خورشیدی کار می کند. این چادر دارای سیستم های گرمایشی و سرمایشی کاملا قوی و کاربردی است. 
 
"Jakpak" 
 
 
 
چندی پیش طرحی ارائه شد که سه وسیله اصلی مسافرت را در دل خودش جای داده بود. این وسیله که " Jakpak" نام دارد تلفیقی از یک بارانی، کیسه خواب و چادر است. شما این بارانی ضد آب را به تن می کنید و هرگاه خواستید در آن اقامت کنید مقداری بازش می کنید و شب ها نیز می تواند برای شما کار گرمایشی را به خوبی انجام دهد و نقش کیسه خواب را بازی می کند. 
 
محکم ترین چادرها 
 
 
 
یکی از چادرهای بسیار جالبی که تا به حال طراحی شده است به نام "کمپ های محکم" وارد بازار شده است. در ساخت این چادرها از مواد بسیار قوی استفاده شده است به طوری که در مقابل بسیاری از بلایای طبیعی مانند بهمن و یا طوفان نیز دوام می آورند. این چادرها با قیمت بسیار بالای سه هزار دلار به فروش می رسند. 
 
چادر دو ثانیه ای 
 
 
 
یکی از جالب ترین چادرهایی که تا به حال ارائه شده است مدل " Decathlon" نام دارد. این چادر را می توانید در تنها در دو ثانیه باز کنید و از آن استفاده کنید. این چادرها برای 3 نفر جای کافی دارد. نکته دیگری که می توان در مورد این چادر به آن اشاره کرد جمع شدن آن در 15 ثانیه است. این چادرها همچنین خاصیت های ضد آب و بادی بسیار قوی دارند. 
 
سوئیت طبیعت 
 
 
یکی از شیک ترین چادرهای مسافرتی را یک طراح بلژیکی ساخته است. این چادر به سبک خانه اپرای سیدنی طراحی شده است و تمامی امکانات رفاهی داخل آن جا می شود. همچنین شما می توانید وسایل بسیاری را در آن قرار دهید چرا که اندازه فضای داخلی آن بسیار بزرگ است. این چادر به نام سوئیت طبیعت معروف شده است.

هیچ نظری موجود نیست: