ه‍.ش. ۱۳۹۱ شهریور ۸, چهارشنبه

Monica Bellucci

Name:  Monica Bellucci
Birth Name: Monica Anna Maria Bellucci
Height: 5' 10
Sex: F
Nationality:  Italian
Birth Date:  September 30, 1964
Birth Place: Citta di Castello, Umbria, Italy
Profession:  actress, model
Education:  University of Perugia (majoring law)




















عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم

عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
عکس هایی از کارگاه تسبیح سازی در قم
 

ه‍.ش. ۱۳۹۱ شهریور ۷, سه‌شنبه

دفتـر شرکـت "ای‌بی" در استانبـول تـرکیـه


"ئی‌بی" و یا "ای‌بی" (eBay) را همه می شناسید. یک وب‌گاه حراجی های آنلاین است که مقر اصلی آن در شهر سن خوزه ایالات متحده آمریکا قرار دارد و می توان گفت که این شرکت یکی از پیشروترین شرکت‌های آمریکاست که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند. موسس آن یک مهندس جوان برنامه‌نویس ایرانی بنام "پی‌یر امیدیار" است که eBay را در سال ۱۹۹۵ میلادی تاسیس کرد ...

پس از مدتی این شرکت شعبه‌هایی در آلمان، ژاپن، کانادا و استرالیا و همینطور ترکیه ایجاد کرد و روز به روز رونق بیشتری یافت. در پایان سال ۱۹۹۸ کاربران سایت eBay به ۲۱ میلیون نفر رسیدند که درآمدی بیش از ۷۵۰ میلیون دلار را برای eBay به ارمغان آوردند. رفته رفته این جوان ایرانی زاده خلاق بیشتر و بیشتر در کار خود موفقیت کسب کرد بطوریکه امروزه در فهرست پولدارترین افراد آمریکایی قرار دارد. پی‌یر امیدیار، در حال حاضر عنوان ۲۹امین ثروتمند فعلی جهان، ۱۹۸امین ثروتمند تاریخ جهان، دومین ثروتمند زیر چهل سال در جهان و ثروتمندترین ایرانی در جهان را داراست. تصاویر زیر، مربوط به دفتر شرکت eBay در استانبول ترکیه است که از یک معماری سازمانی و طراحی داخلی مدرن بهره برده است.
































































کلیپی بسیار جالب و دیدنی ( البته شاید برای عده ای تا اندازه ای خشن !) از نبرد و زورآزمائی بین حیوانات گوناگون مانند شیر و ببر، خرس و گوزن و خرس و گربه، گاو وسگ، مار و خرگوش، کانگورو و دینگو، کوسه و هشت پا و......؟ علاقمندان حتمن ببینند !

negahe akhar ( amir eilbeigi ) / "نگاه آخر" / امیر ایل بیگی

عکـس های منتـخب احسـاسی و رمانتیـک